Als je in Abu Simbel bent wil je dit niet missen; de indrukwekkende Sound & Light show bij de tempels. Het maakt niet uit wanneer je in Abu Simbel bent, want de Sound & Light show kun je dagelijks bewonderen, iedere dag in een andere taal. Spreek je de taal van de dag niet? Dan krijg je een koptelefoon waarmee je de Engelstalige show beluistert. Onze gasten vinden deze show vaak één van de hoogtepunten van hun Egypte reis.
De meeste hotels in Abu Simbel liggen op loopafstand van de tempels. In de avond, wanneer de temperatuur wat gedaald is, wandel je heerlijk in 5-30 minuten naar het tempelcomplex waar de show wordt gegeven. Bij aankomst voel je de kriebels in je buik al opkomen; deze plek is magisch, en dat voel je direct.
Liever met de auto?
Ga je liever met de auto naar de Sound & Light show in Abu Simbel? Geen probleem! Geef het aan tijdens je boeking en we zorgen ervoor dat de chauffeur je ‘s avonds komt halen en weer terug brengt naar het hotel. Dit vervoer is gratis, maar Egyptenaren zijn altijd erg dankbaar als zij een kleine fooi (baksheesh) ontvangen.
De Sound & Light show bij de tempels van Abu Simbel is volgens velen de allermooiste geluids- en lichtshow van Egypte. Als je de tempels ‘s middags al met je privégids hebt bezocht, weet je al iets meer over het leven van Ramses II die de grote tempel heeft laten bouwen voor zichzelf, en de kleine voor zijn geliefde vrouw Nefertari. Maar vanavond ga je het verhaal ook echt ervaren, op een hele bijzondere manier.
Een bijzonder schouwspel in mystieke sferen
Net na zonsondergang kom je aan bij de entree van de tempels en wandel je in 5 minuten naar je zitplaats recht tegenover de tempels. Hier ontvang je de koptelefoon, die wordt ingesteld in de juiste taal (Nederlands is geen optie, dus meestal wordt er gekozen voor Engels of Duits).
Als je hebt plaatsgenomen op je stoel, draai je dan eens om. Achter je geniet je namelijk van de prachtige weerspiegeling van de sterren op het wateroppervlak van het Nassermeer. Het is heel bijzonder om in het donker op zo’n magische plek te zijn. Je voelt namelijk de historie van dit gebied, en door de subtiele verlichting bij de indrukwekkende tempels, hangt er een mystieke sfeer.
De show begint, het oude Egypte komt tot leven
Zodra de show begint, zwelt de muziek aan en zie je op de tempelmuren levensgrote projecties verschijnen die het oude Egypte tot leven laten komen. Dit zorgt voor kippenvel. Met muziek, geprojecteerde beelden en mooie verhalen, wordt het verhaal van het succesvolle leven van de strijdlustige farao Ramses II verteld, en de liefde voor zijn vrouw, koningin Nefertari. Ook leer je meer over de verplaatsing van de tempels door UNESCO. Je zult het verhaal, dat in ongeveer een uur verteld wordt, niet alleen horen, maar ook beleven.
Laat je verwonderen door deze prachtige Sound & Light show in Abu Simbel; dit zal je voor altijd bijblijven.
Na afloop van de Sound & Light show wandel je om de tempels heen naar de uitgang, en vervolgens terug naar je hotel. Ben je met de auto? Dan staat je chauffeur bij de uitgang op je te wachten om je terug te brengen naar het hotel.
Een bezoek aan de Sound & Light show is alleen mogelijk bij een overnachting in Abu Simbel of tijdens onze Nassercruise.
De Sound and Light Show bij de tempels van Abu Simbel kun je iedere dag van de week boeken.
De prijs voor deze excursie is afhankelijk van het totaal aantal personen:
1 persoon in totaal > € 85 per volwassene
2 personen in totaal > € 45 per volwassene
3 personen in totaal > € 45 per volwassene
4 of meer personen in totaal > € 45 per volwassene
0 tot 4 jaar: gratis
4-12 jaar > 50 % van de prijs voor volwassenen
Vanaf 12 jaar > prijs zoals volwassene
1 ouder met 1 kind 4-12 jaar = 2 personen > € 45 voor de volwassene + € 35 voor het kind.
2 ouders met 2 kinderen 4-12 jaar = 4 personen > 2x € 45 voor de volwassenen en 2x € 35 voor de kinderen.
Transfer met privévervoer heen en terug naar het hotel
Entree voor de Sound & Light show
Egyptische fooi voor de chauffeurs: € 5 tot € 10
Betalingsvoorwaarden
Bij reservering betaal je 50% van het totale excursiebedrag op onze Nederlandse bankrekening. Het restantbedrag betaal je op de dag van de excursie contant in euro’s aan je privégids. Als je liever alles van tevoren wilt betalen, dan kun je dat aangeven in je reserveringsaanvraag.
Bevestiging en voucher
Nadat je een reservering via onze website hebt gemaakt, ontvang je een bevestiging per mail waarin ook de betaalgegevens staan. Zodra we je betaling hebben ontvangen sturen we je een mail waarin staat dat we de betaling hebben ontvangen. Je vindt in deze bevestiging ook onze Egyptische contactgegevens, waarop wij 24/7 bereikbaar zijn. Daarnaast sturen we je handige praktische tips, zoals richtlijnen voor het geven van fooien aan gidsen en chauffeurs.
Annuleringsvoorwaarden
Annuleren is kosteloos tot 48 uur voorafgaand aan de excursie via [email protected]. Je krijgt de volledige betaling teruggestort op je bankrekening. Bij annuleren binnen 48 uur voor de excursie betaal je 50% van de totale excursiekosten.
Met onze insider kennis leer je het échte Egypte kennen en heb je authentieke ontmoetingen.
Niets is standaard, flexibel boeken ter plaatse, veel vrijheid, zelfs tijdens groepsreizen.
Kleine groepen bij groepsreis (max.15) en kleinschalige bijzondere overnachtingen.
Nederlandse betrouwbaarheid, een hecht lokaal gidsenteam en 100% tevredenheidsgarantie
Gratis Egyptische SIM-kaart met tegoed, zodat je ons 24/7 kunt bereiken (in het Nederlands)
Je boekt bij een lokale reisorganisatie, dus het geld komt terecht bij de Egyptenaren